O nás M-35 | VZDUCHOTECHNIKA

M-35 a informace o firmě

Založení firmy proběhlo v roce 2000. Od té doby jsme urazili dlouhou cestu, plnou různých projektů, ať už malých, středních, až po ty největší, které si můžete prohlédnout v naší galerii.

Naši firmu můžete kontaktovat telefonicky na telefonních číslech uvedených v sekci kontakty, nebo pomocí e-mailu, případně lze využít náš kontaktní formulář přímo na našich stránkách - v takovémto případě uveďte ve formuláři svůj e-mail a telefonní číslo, na kterém Vás budeme zpětně kontaktovat.

Jak již bylo uvedeno výše, naše firma se zabývá v převážné míře vypracováním projektů zařízení vzduchotechniky, čímž se dostáváme ke komplexním a velmi zajímavým službám, které můžeme nabídnout klientovi. Jedná se především o projektové práce a činnosti týkající se vzduchotechniky a klimatizace, odvětrání, odsávání, řízené odvětrání s rekuperací vzduchu, dále pro zájemce o pasívní domy a nízkoenergetické domy propracovaný systém - teplovzdušné vytápění rodinných domů, či chlazení, s vysokým důrazem na šetření energií pomocí rekuperace vzduchu. Rozsahem a podrobnostmi řešení vypracujeme vše od návrhu a studie zařízení, přes Dokumentaci pro stavební řízení, dále Dokumentaci pro provedení stavby nebo po dokončené montáži rovněž Dokumentaci skutečného provedení stavby. Nedílnou součástí každého projektu je výkaz výměr - rozpočet, a to buď bez uvedení cen, určený pro poptávkové řízení investora- stavebníka, nebo naceněný dle ceníkových cen jednotlivých výrobců komponentů.

S odkazem na polohu sídla vyplynula časem působnost naší firmy pro regiony - Středočeský kraj - převážně Mladá Boleslav, Královéhradecký kraj - oblast Jičín, Liberecký kraj - oblast Liberec a Turnov, částečně rovněž hlavní město Praha.

Již mnoho našich klientů a zákazníků zjistilo, že firma nabízí velmi vstřícné jednání a veškerou činnost s nimi vždy důkladně a podrobně konzultuje. Proto jsou naši klienti spokojenými zákazníky a k tomu jistě přispívá fakt, že jsme časově flexibilní a lze nás kontaktovat prakticky kdykoliv.